Ukudla kweKonjac okunamakhalori aphansi Ama-noodle e-Konjac Gold Inatant
Ama-Noodle e-Konjac Gold Instant alungele ukusetshenziswa yi-ketone ngenxa yokuthi awanawo ama-carbohydrate.
Njengoba ine-1.2g yama-carbohydrate kanye nama-calories ama-5 ku-270g,Ama-noodle e-Konjaczilungele labo abafisa i-pasta ngokudla ukudla okune-keto. Kwabadla imifino noma abadla ukudla okungenagluten, ama-noodle e-konjac angenye yokudla okunciphisa amafutha ekudleni kwe-ketogenic, okwenza kube ukukhetha okuhle njengoba etholakala ezindaweni zokudlela, ejimini, ezitolo ezinkulu nasezinkundleni zokudla.
Njengoba ama-noodle e-Konjac ethandwa kakhulu, ezinye izinhlobo zikhiqiza impuphu ye-konjac eyenziwe kakade. Uma udla ukudla okunama-carb aphansi, kufanele uqaphele ukuthi izithako ezengeziwe, njenge-sauces, ama-sweeteners, kanye nemifino enesitashi, azidluli umkhawulo wakho wama-carb.
I-Konjac (juruo), amakhalori aphansi
Okuqukethwe kwesitashi esincane kanye nokusutha okunamandla
Ngokudla okune-carb ephansi ye-ketogenic
Kungasetshenziswa esikhundleni sikafulawa
Kodwa kufanele wazi okulandelayo mayelana nomthetho wokusetshenziswa kwe-konjac:
1. I-konjac eluhlaza iqukethe ubuthi, ngakho qiniseka ukuthi uyipheka isikhathi esingaphezu kwamahora amathathu ngaphambi kokuyidla.
2. I-Konjac iqukethe i-fiber ecebile kakhulu yokudla, okungelula ukuyigaya nokuyimunca ngemva kokungena emathunjini. Ngakho-ke, abantu abangasebenzi kahle kwesisu kanye nokungagayi kahle ukudla akufanele badle kakhulu isikhathi ngasinye.
3 Konjac umkhuhlane, abantu abanezimpawu zomkhuhlane kufanele badle kancane.
4, I-KonjacIziguli ezinezinwele, izifo zesikhumba ezinesifo sokuqubuka, ukulunywa nezinye izimpawu kufanele zidle kancane.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle e-Konjac Gold Instant-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela/ama-carbohydrate aphansi |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 125KJl |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 6.4g |
| I-Sodium: | 12mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Olunye ulwazi ngama-noodle e-konjac
| Novemba 1 | Kungani i-konjac igcwele kangaka?Impande yeKonjac iqukethe cishe u-40% we-fiber encibilikayo -- i-glucomannan. Ngenxa yezici zayo zokumuncwa kwamanzi okunamandla, iKonjac icebile nge-fiber yokudla, engakhiqiza umuzwa wokusutha, yehlise i-cholesterol futhi ilinganisele ushukela egazini. |
| Novemba 2 | Kungani i-konjac igcwele kangaka?I-Konjac iqukethe i-fibre encibilikayo, i-glucomannan, edala umuzwa wokugcwala ngenxa yokudlula kwayo kancane kakhulu endleleni yokugaya ukudla futhi iboniswa ukuthi yehlisa i-cholesterol futhi ilinganise ushukela egazini. I-konjac inhle kangakanani kuye ngokuthi uyipheka kanjani. |
| Novemba 3 | Ingabe ama-noodle e-konjac angama-calories angu-0? Cishe ayinawo amakhalori (ngokwesilinganiso amakhalori angu-8 ku-200g) ama-noodle e-konjac enziwa ngempande yesitshalo se-konjac (konnyaku), esenziwe ufulawa ngaphambi kokuba siguqulwe sibe ama-noodle anobubanzi obuhlukahlukene. Anekhalori ephansi kakhulu, kodwa asagcwalisa, ngoba aphezulu kakhulu ku-fiber. |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Ingabe ama-noodle egolide asheshayo andisa ushukela egazini?
Ama-noodle e-Konjac Le fibre inciphisa ukugaya ukudla futhi isiza ukwehlisa ukukhuphuka kukashukela egazini. Ngenxa yokuthi igaywa kancane kancane, i-glucomannan iphinde inikeze ukudla kwamagciwane amahle emathunjini ukuze akwazi ukukhiqiza ama-fatty acid amafushane, anciphise ukuvuvukala, futhi akhuthaze ukukhishwa kwe-enterotropic hormone peptide YY. Okungasiza impilo yamathumbu akho.
Ama-noodle e-Konjac asheshayo egolide okuqukethwe okuphansi kwama-carbohydrate?
O, kulungile! Eqinisweni, umkhiqizo ongenawo ama-carbohydrate! Futhi awunayo i-gluten!
Ingabe kunzima ukugaya ama-noodle e-konjac?
Okuqukethwe kwama-carbohydrate abilayo ku-konjac kuvame ukuba kuhle empilweni yakho, kodwa kungaba nzima nakubantu abathile ukugaya. Uma udla i-konjac, lawa ma-carbohydrate ayabila emathunjini akho amakhulu, lapho angabangela khona imiphumela emibi eminingi yesisu.






