Shirataki noodles whole foods| Ketoslim Mo
Indlela yokudla: (Kumnandi ngezinyathelo ezintathu)
1. Thelaama-noodle e-konjacesitsheni.
2. Faka amanzi abilayo, uvale bese uvumela ama-noodle ukuthi acwiliswe umzuzu owodwa;
3. Thela amanzi abilayo, uwathele esikhwameni sokuxuba bese uvuselela kahle ngaphambi kokuphakela.
Qaphela:
1. Izinto ezibangela ukungezwani komzimba: Lawa ma-noodle e-Shuang Shuang (Ama-noodle e-Konjac) aqukethe imikhiqizo yesoya kanye ne-gluten;
2. Indlela yokugcina: Gcina endaweni epholile kude nokukhanya futhi ayikwazi ukuqandiswa
3. Impilo yeshelufu: izinyanga eziyi-12
Amathiphu: Uma isikhwama sangaphakathi sitholakala sonakele noma sinwetshiwe noma sigcwele i-gelatin, sicela ungasidli. Singashintshwa lapho usithenga khona. Inani elincane lezinto ezimnyama kumkhiqizo liyingxenye yeKonjac, sicela uqiniseke.
Ithebula lamaqiniso okudla okunempilo kwama-noodle e-Konjac
Incazelo Yemikhiqizo
Izithako zama-noodle e-Konjac: amanzi,Impuphu yeKonjac, i-cornstarch, i-citric acid
| Amandla: | 71KJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ifayibha yokudla | 4.2g |
| I-Sodium: | 0mg |
Ishidi lamaqiniso okudla okunempilo lamaphakethe esoso
● Izithako ze-crayfish: amanzi okuphuza, uwoyela wesoya, i-bean paste, isosi ye-hoisin, ushukela we-single crystal rock, izinongo, i-chili, usawoti odliwayo, izinongo ze-chicken essence, i-monosodium glutamate, isosi ye-oyster (kufaka phakathi umbala we-caramel), u-anyanisi, ijinja, igalikhi, i-flavor type yeast extract, i-Sichuan pepper, ukunambitheka kokudla nezinongo, i-disodium nucleotide, i-disodium succinate
Izithako zokuxuba zephakeji likaDong Yin Gong: amanzi okuphuza, uwoyela wemifino, isobho elimhlophe lethambo lengulube, impuphu kakhukhunathi, i-galangal, i-citronella, njll.
● Izithako zephakeji yesobho legolide lenyama yenkomo: i-radish eqoshiwe, amanzi okuphuza, uwoyela wemifino isobho lethambo lengulube, isosi ye-chili, i-monosodium glutamate, i-chili eqoshiwe (imifino eqoshiwe), ijinja eqoshiwe (imifino eqoshiwe), imifino eqoshiwe (imifino eqoshiwe), usawoti odliwayo, njll.
Ukunambitheka kwe-crayfish okubabayo
Ama-noodle apholile e-Konjac
Imininingwane: 225g/ isikhwama
Ama-noodle e-Konjac angu-200g (aqinile > 150g) + 25g ingxube ye-crawfish
| Amandla: | 1525KJ |
| Amaprotheni: | 4.7g |
| Amafutha: | 31.2g |
| Ama-carbohydrate: | 17.1g |
| Ifayibha yokudla | 3985g |
| I-Sodium: | 6.1mg |
Ukunambitheka kwesitayela saseThai i-Dong Yin Gong
Ama-noodle apholile e-Konjac
Imininingwane: 240g/ isikhwama
Ubuso beKonjac 215g (obuqinile > 170g)+ iphakethe lokuxuba leDong Yin Gong 25g
| Amandla: | 1314KJ |
| Amaprotheni: | 4.5g |
| Amafutha: | 24.3g |
| Ama-carbohydrate: | 19.9g |
| I-Sodium: | 6950mg |
Isobho legolide elinokunambitheka kwenkomo okunamafutha
Ama-noodle apholile e-Konjac
Imininingwane: 240g/ isikhwama
Ubuso beKonjac 215g (obuqinile > 170g)+ Iphakethe le-Golden Soup Fat Cow 25g
| Amandla: | 1010KJ |
| Amaprotheni: | 6g |
| Amafutha: | 20.6g |
| Ama-carbohydrate: | 8.6g |
| I-Sodium: | 6174mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Ungase futhi uthande
Ungakwazi yini ukomisa ama-noodle e-konjac?
Kuhle ukuthi zomisiwe, ungazigcina isikhathi eside epantry. Kodwa awukwazi ukuzidla ziphelelwe yisikhathi. Zimnandi ngemifino ethosiwe, isosi yesoya kanye nezingcezu zenkukhu/ze-vegan.
Ungakwazi yini ukuthola ama-noodle e-shirataki omile?
Awanambitheki kangako, ngakho-ke asebenza kahle nezithako eziningi ezahlukene kanye nama-sauce. Ama-noodle avamile e-konjac “amanzi” futhi “omile”, futhi afika ngamaphakheji ahlukene, njengezikhwama, amabhokisi, amabhokisi e-aluminium foil, njll.
Ngingawapheka kanjani ama-noodle e-konjac omisiwe?
Faka ama-noodle omile esitsheni, uthele emanzini abilayo bese uwacwilisa imizuzu eyi-10. Ama-noodle omile azothamba kancane kancane. Bilisa amanzi ebhodweni, engeza ama-noodle, upheke imizuzu eyi-10, engeza izithako, izinongo kanye nezitsha eziseceleni, bese ukha bese udla.






