Ama-noodle e-konjac udon athengiswa ngobuningi | I-Ketoslim Mo
I-noodle ye-Konjac udonukudla okuyingqayizivele, okwenza abantu bazizwe besuthi, ngaleyo ndlela balawule ukudla okunye ukudla okunama-calorie amaningi ukuze kufezwe umphumela wokwehlisa isisindo, kodwa ngama-calories ambalwa kakhulu.
Lokhuama-noodle okwehlisa isisindozicebile nge-glucomannan, eyenziwe ngempande ye-konjac ibe yi-impuphu ye-konjacfuthi kucutshungulwe kube ama-noodle erayisi, ama-noodle e-maggi noma ama-noodle e-ramen. Eqinisweni, izifundo eziningi zikhombisile ukuthi i-glucomannan ingakusiza ukwehlisa isisindo.
I-konjac pasta shirataki noodle engenagluten 270g Ama-noodle e-Konjac udon
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle e-Konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela,ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 5Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 0mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Ungase futhi uthande
Ukuze ubone okwengeziwe, chofoza lapha:
Kuyini Konjac Ukudla | Ketoslim Mo
Indlela yokwenza i-konjac| Ketoslim Mo
Indlela yokulungisa ama-noodle ayisimangaliso
Ungazithenga kuphi izinongo zezimangaliso | Ketoslim Mo
Ingabe ama-noodle alungele ukwehlisa isisindo?
Ukudla i-konjac kungasiza umzimba womuntu ukwehlisa isisindo. Okokuqala, i-konjac iqukethe i-glucomannan, ezokhukhumala ngemva kokungena emzimbeni womuntu, yenze abantu bazizwe besuthi, inciphise isifiso sokudla somzimba womuntu, ngaleyo ndlela inciphise ukudla okunama-calories, okunomthelela othile ekunciphiseni isisindo. Okwesibili, i-konjac icebile nge-fiber yokudla, engakhuthaza i-peristalsis yamathumbu omuntu, isheshise ukuphuma kwendle komuntu, ifinyeze isikhathi sokudla emzimbeni womuntu, futhi ibe nomthelela omuhle ekunciphiseni isisindo. Ngaphezu kwalokho, i-konjac nayo uhlobo lokudla okunama-alkaline okuhle emzimbeni. Uma abantu abane-acidity ephansi bedla i-konjac, into enama-alkaline ku-konjac ingahlanganiswa nento enama-acid emzimbeni ukukhuthaza i-metabolism yomuntu nokusheshisa ukusetshenziswa kwama-calories, okunomthelela omuhle ekunciphiseni isisindo somzimba. Kodwa-ke, kufanele kuqashelwe ukuthi ngenxa yokuthi i-konjac iqukethe inani elithile lesitashi, ukusetshenziswa kwayo ngokweqile kulula ukwandisa inani lokushisa emzimbeni futhi kube nomphumela ophambene wokudlula kakhulu, ngakho-ke kudingeka siqaphele. Uma ufuna ukwehlisa isisindo ngendlela efanele, udinga ukuhlanganisa ukudla nokuzivocavoca ukuze ube nempilo enhle
Ingabe i-Chowmein ilungele ukwehlisa isisindo?
I-stir-fry evamile ayinawo umthelela ekwehleni kwesisindo, futhi ngeke ibe nomthelela, kodwa uma udla ama-noodle e-konjac, aqukethe i-glucomannan engakhuthaza ukunyakaza kwamathumbu, isuse ubuthi emzimbeni, ukuze kufezwe umphumela wokwehlisa isisindo.
Ingabe ama-noodle angakwenza ukhuluphale?
Angazi ukuthi ama-noodle avamile azokwenza ukhuluphale yini, kodwa ama-noodle e-konjac ngokuqinisekile ngeke akwenze ukhuluphale, kunalokho. Ama-noodle e-konjac azokwenza ube mncane.





